Flying Twitter Bird Widget By Blogger Modifiye

10 Nisan 2014 Perşembe

Mim # 2 Mimlendik Gençler ! :)

Tüm sosyal medya araçları kapatılsa ve herkese tamamen kapanmadan önce 1 paylaşım hakkı tanınsa..

Facebook, twitter,instagram, tumblr'ın kapatılacağını duysanız, son paylaşımlarınız ne olurdu ?

Benim için teknolojik ortamlarda imkansız diye bişey olmadığı için hiç son hadi paylaşayım diye bir çabam olmazdı.. Mesleğim yüzünden internette bulunan her ortama bir çözüm üretme zorunluluğum mevcut.. Zaten ne kadar sallamadığımı yazının devamında göreceksiniz..

Öncelikle mağduriyetin dibine vurduğumuz Twitter efendiyle başlayalım Mim'e :) Türkiye'deki güvenlik açığı sebebiyle Twitter'a kapatma kararı verildi.. Şahsen ben devletin bizleri korumak adına yaptığı bu ataktan hiç rahatsız olmadım nitekim aşağıda paylaştığım ekran görüntüsünde de açıklama bir güzel yazıveriyor.


Twitter kapanacak dediklerinde eğlenen Masal'a bakar mısınız ? :)


Söylediğim gibi sosyal yasaklar beni pek durduramadığı için korkutmuyor da :) .. Güvenlik açığı sebebiyle kapatıldığı için bir süre girmedim.. Sonra fangööörl ruhum beni ele geçirdi :) ve özlediklerim, beni özleyenler oldu diye yükledim programı ''comeback'' yaptım :)


Gelelim Twitter kapanırken attığım mesaja ; 


Nolursa olsun çirkefliği elinden bırakmayan Masal :D ama hiç giremeyecek olsam son mesajım tabi ki Jung İl Woo'ya olurdu tam olarak da şöyle olurdu ;
Canııımm sen üzüldün mü musallatın seni taciz edemeyecek diye.. Üzülme anneeeemm bunun tumblr'ı vaaaar İnstagram'ı var gerekirse o T.C'yi verir weibo bile yaparım ERROR ERROR 140 KARAKTER :D

Gelelim Facebook'a
Burdan yetkililere sesleniyorum kapatın o Facebook'u :)) Kullanmıyorum ya zaten tuzum kuru.. :) Facebook kapatılsa son mesajım tam olarak şu olurdu ;
Sevgili arkadaşlarım,dostlarım, bir selam verdim diye hemen facebook'a ekleyen insanlar ve pek değerli evlenip bütün evlilik hayatını halka arz eden diğerleri... Facebook üzerinden  ruhsal tacizde bulunamayacağınız için birbirinize siyasi atışmalar yapamayacağınız için üzgünüm.. Şimdi topluca Defolabiliriz :) He taze gelinler instagramdan tacize devam :)

Ya İnstagram kapansaydı ;
Aman diyim size insanlarımızın her biri bir fotoğrafçı her biri bir sanat aşığı oldu sanata vurulacak büyük bir darbe olurdu amanın :) Şaka bir yana beni bilmem ama bir çok insan o saniye ne yiyorsa onu çeker koyardı heralde milletin sofrasında ne var ne yok görür bilir olduk... Günahmış, göz hakkıymış unutuverdik.. Benim son paylaşımım siyah bir fon olurdu altına da şunu yazardım .. '' Her anınızı utanmadan,sıkılmadan paylaştınız paylaştınız bak şimdi ne oldu... dıtdıtdıtıdıttttt'' :)

Veeee Tumblr ;

Yani bir arkadaşımla hadi Tumblr'ımız da olsun diye açtığımız bir hesaptı itiraf edeyim. O Amerikan hesaplarına da özenip gecelerce tema aradık sistemi çözmeyede çalıştık yaHu :) hakkını yemeyelim güzel platform da pek bi kullanışsız be kardeşim... ama kfansanız sevdiğiniz idollerin en fiyakalı foto ve giflerini bulabileceğiniz bir sayfa olduğunu da eklemeden edemeyeceğim.. :)

Tumblr'a son sözüm..
Sevgili Tumblr bana vermiş olduğun kalbin kadar temiz bu dıtıdıtıdıtıdııııt :) şaka şaka.. Son atışlarımı kesinlikle ilwoo'yla yapar bunca zamandır kullanmadığım için helallik alır kafama sıkar giderdim .. :)

'Kore Günlüklerim Yazdıklarına ilave olarak ''instagram'' amcayı da ekledim ben... Mim için Teşekkürler canım güzel bir konuydu ve keyif aldım yazarken .. :) 
Bu Mim'i
Hayalî
Hoi Hoi
dorduncukat
Uçay
ile paylaşıyorum umarım keyif alırsınız güzel bayanlar :)
7 yorum :

 1. Yasak kalktı mim cevaplandı, her zaman aykırısın Masal:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beni annem bugünler için doğurdu Sawako aynılaşamıyorum :)

   Sil
 2. Oh, ben yeni gördüm bu yazıyı. :') Çok tatlı bir yazı olmuş. Ellerine sağlık. Bu arada alttaki Hayalî'nın ben olup olmadığına emin olmak için birkaç kez kontrol ettim. Mim için de teşekkür ederim. İlk mimimi senden almış oldum. ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler tatlım :) Beğenmene sevindim.. İlk mim'i ben attığım için sevindim bak şimdi unutulmaz olurum iyi mi :)

   Sil
 3. öncelikle çok güzel bir yazı olmuş ellerine saglık :) Yazının sonunda blogumuzun ismini görünce çok mutlu oldum ilk mim'izi senden almış olduuk teşekkür ederiiz :) Severek takipteyizz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Samimi düşünceleriniz için ben teşekkür ederim :) O zaman ilk Mim'inizi okumayı sabırsızlıkla bekliyorum :)

   Sil
 4. Omo! Yeni gördüm bunu o.O Çokk güzel bir yazı olmuş.Yazının sonunda ismimi görünce çokk şaşırdım ve teşekkür ederim :) Bu Mim'e biraz geç olsa da cevap vereceğim :)

  YanıtlaSil