Flying Twitter Bird Widget By Blogger Modifiye

17 Ağustos 2014 Pazar

#Tavsiye Her Lovely Heels (Mini Drama)Yineee uzun zaman geçti değil mi ? :) 
Ben yine bir sürü güzellikler biriktirdim hepsini bir bir paylaşırım içimden geldikçe ..
Daha dün bitirdiğim bir diziden bahsetmek isterim ki tam keyfimize layık efenim.
Mini dramaları izlemekten büyük keyif alıyorum. Çünkü ayrılıkları da mutlulukları da aşkı da hızlı hızlı yaşıyorlar :) yani standart Kore dizilerindeki gibi seyirciyi kanırta kanırta uzun vadeli mutsuzluklar yaşamıyorlar.
Başrollerini Seung-yeon ve Han Hong Jong-Hyeon'un paylaştığı anime'den uyarlanmış Her Lovely Heels'de vaktinizi pamuk şekeri yermişcesine harcamak istediğinizde izlemeniz gereken 10 bölümlük mini drama :)

Başroldeki hanım kızımız ilk aşkından aldığı yaralardan bir türlü kurtulamaz.. Tekrardan birinden hoşlanmaya başlasakta maalesef bazen kötü tecrübeler yakamızı bırakmaz ve hatta bazen öyle olur ki eski mutsuzluklarımızdan kurtulduğumuzu zannetsekte hayatımıza yeni giren insana ızdırap olmaya başlayabiliriz... ve sonunda koca koca güvensizliği olan bireyler haline geliriz ... Neyse mini dizimizden küçük bir ayrıntı olsun sizlere... 

Unutmadan ! Her aşkın mutsuz sonu yok , yeter ki aşka bir şans verelim...
Ben öyle dizi, film içeriklerini içinde binlerce spo içeren yazılarla anlatanlardan değilim biliyorsunuz..Size bir kaç ipucu fotoğrafla diziyi izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum..
Romantik-Komedi sevenlere..1 yorum :